Zyra Ekzekutive

Sasho Stojkovski – Drejtori Ekzekutiv
sasho@ndc.net.mk // +389 (0) 2 3209 905 (lok. 102)

Veton Zekoli – Projekt Menaxhues
veton@ndc.net.mk // +389 (0) 2 3209 905 (lok. 103)

Biljana Krsteska Papic – Menaxhere për edukim, trajnim dhe zhvillim
biljana@ndc.net.mk // +389 (0) 2 3209 905 (lok. 104)

Osman Emin – Koordinator për edukim, trajnim dhe zhvillim
osman@ndc.net.mk // +389 (0) 2 3209 905 (lok. 106)

Sonaj Bilal – Koordinator për edukim, trajnim dhe zhvillim
sonaj@ndc.net.mk // +389 (0) 2 3209 905 (lok. 106)

Hana Memedi – Asistent për edukim
hana@ndc.net.mk // +389 (0) 2 3209 905 (lok. 106)

Mirlinda Alemdar – Dep. për PR dhe bashkëpunim ndërkombëtar
mirlinda@ndc.net.mk // +389 (0) 2 3209 905 (lok. 107)

Elena Arsenova – Menaxhuese e zyrës dhe financave
elena@ndc.net.mk // +389 (0) 2 3209 905 (lok. 105)

Vane Rujkov – IT Konsultatnt & Web Zhvillim
webmaster@ndc.net.mk // +389 (0) 2 3209 905 (lok. 108)

Bordi drejtues

Elizabeta Jovanovska (presidente)

Knut Volebek

Ervan Fuere

Simone Filipini

Steinar Bryn

Pançe Kralev

Ingrid Vik

Bente Knagenhjelm 

Xhon Horekens

Safet Neziri

Norin Kempbell

Komiteti këshillues për arsim

Norin Kempbell

Zvi Bekerman 

Najxhel Arnold 

Enver Abdulahi 

Talat Azad

An Marej- Kavanah